Фонарик XOKO Mini COB 500 (XK-Mini COB)
Видео 2Фото 11 |
XOKO Mini COB 500 компактныйлегкий |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог XOKO 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели XOKO.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить XOKO Mini COB 500
XoKo XK-Mini COB метал | 189 грн. |
Фонарь XoKo Mini COB 500 люм Черный (XK-Mini COB) XK-Mini COB | 169 грн. |
XoKo Mini COB 500 lum Black (XK-Mini COB) XK-Mini COB | 169 грн. |
XOKO XK-Mini COB XK-MiniCOB | 199 грн. |
Ліхтар XoKo Mini COB 500 lum Black (XK-Mini COB) | 169 грн. |
Купив такий ліхтарик, ніде не побачив де там бренд вказаний, ноунейм, але по фотках такий самий. Корпус алюмінієвий, важить не багато. Світить дуже яскраво, краще на нього не дивитись. В ньому 4 режими роботи: 60%, 30% і стробоском, і якщо затиснути кнопку вкл на пару секунд то вмикається режим 100% потужності. Довго не використовував щоб зрозуміти чи сильно нагрівається і скільки часу світить у якому режимі. Заряджається від комплектного кабеля через type-C, що дуже добре. Комплектний кабель не інформаційний, тільки заряджати може. Є кілька способів кріплення: карабін, різьба, магніт і відкидна підставка. Карабін не зручнний, та і якість його якось не дуже сподобалась, підставка якось дуже легко відкидається і фіксується. Але за таку ціну як брелок прям вогінь. Через півтори години безперервної роботи в режимі 60% стало помітно, що горить уже не так яскраво, батарейка сідає + розмір
+ металевий корпус (алюміній чи сплав) + вбудований акумулятор + зарядка через USB type-C + різні варіанти кріплення + 4 режима роботи + яскравий - якість збірки Денис Діоніс: пользуюсь XOKO Mini COB 500 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →