CHAMPION KUB-011 CH0313
CHAMPION KUB-011 CH0313 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy CHAMPION KUB-011 CH0313
All prices 14 →Змішувач для кухні одноважільний CHAMPION KUB-011 чорний нержавіюча сталь | 1 134 ₴ |
Змішувач для кухні Champion KUB-011 BLACK (CH0314) | 1 134 ₴ |
Змішувач для кухні CHAMPION KUB-011 BLACK з нерж. сталі SUS304 (CH0314) | 1 134 ₴ |
Змішувач для кухні одноважільний CHAMPION KUB-011 сатин нержавіюча сталь C | 1 160 ₴ |
Змішувач для кухні Champion KUB-011 (CH0313) | 1 160 ₴ |
9 more offer(s)
We recommendCompare using chart →