Paffoni Jo JO019CR
Photos 3 |
Paffoni Jo JO019CR |
|
Mixer for 3 consumers.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Paffoni Jo JO019CR
All prices 10 →Змішувач для душу на 3 споживачі Paffoni Jo (колір - хром), в комплекті із | 10 649 ₴ |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем PAFFONI JO019 хром латунь 200мм | 10 649 ₴ |
Змішувач для душу Paffoni JO 019 CR прихованого монтажу хром JO019CR | 10 649 ₴ |
Змішувач для душа Paffoni JO019 прихованого монтажу (3 виходи), хром (JO01 | 10 649 ₴ |
Paffoni Podtynkowa 3-Drożna Jo Chrom JO019CR | 10 880 ₴ |
5 more offer(s)
We recommendCompare using chart →