Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 512 GB / 12 GB
Photos 8 |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
2023Redmi Note120 HzNFCno microSDfast chargepowerful chargingstereo speakersUFS 3.1bezel-lessDolby Vision
Screen:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Memory size:512 GB, RAM 12 GB
CPU:Helio G99-Ultra
Camera:3 modules, 200 MP, + 8 MP, macro
Video:fullHD 60 fps, stabilization
Battery:5000 mAh
Automatic brightness adjustment (16000 levels). Determination of heart rate through the screen (by pressing your finger). TÜV Rheinland certified for low blue light and screen flicker.
Why do smartphones start to slow down and what amount of RAM is now considered optimal?Let's explore the reasons for the slowdown and the optimal amount of RAM for smartphones
How to properly charge your smartphone so that the battery lasts longerSimple rules to extend battery life of your smartphone
All specifications
Buy Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 512 GB / 12 GB
All prices 98 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512GB Dual Sim Lavender Purple EUВирішуйте завдання різної складності в один клік Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro виконує роль робочого інструменту, навчаль... moreного центру, хабу для перегляду медіаконтенту та бази для геймінгу. Екран із великою діагоналлю та насиченістю кольорів має додаткові захисні функції для зниження зорового навантаження. Камера на 200 Мп з оптичною стабілізацією дає змогу генерувати якісний контент для соцмереж у будь-який час і в будь-якому місці. Гаджет працює на одному заряді протягом 24-36 годин, а для зарядки потрібно не більше 40 хвилин. Ловіть пам’ятні моменти Основний фотосенсор флагманського рівня з роздільною здатністю 200 Мп оснащений системами OIS і EIS, які забезпечують подвійний захист від розмитих зображень. Технології для стабілізації кадру нівелюють навіть мінімальне тремтіння рук і камери. За допомогою функції Super QPD можна ще швидше й точніше сфокусуватися на об’єкті зйомки, що особливо важливо для динамічних сюжетів. Потрійний фотомодуль смартфона Xiaomi Redmi Note 13 Pro доповнено надширококутною камерою, яка дає змогу знімати панорами. Макродатчик на 2 Мп забезпечує деталізовану зйомку близько розташованих предметів. Професійна оптика Основна камера обладнана оптичною лінзою 7P. Покриття з низьким коефіцієнтом відбиття дає змогу збільшити кількість світла в кадрі та знизити ризик появи задвоєного зображення. Технологія об’єднання пікселів 16-в-1 покращує якість і деталізацію фотографій, знятих за різних умов. Це дає можливість у максимальних деталях знімати навіть динамічні нічні сюжети. Наближайте об’єкти, не втрачаючи якість Гаджет дає змогу в один клік перемикатися між трьома різними фокусними відстанями без зниження Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 11 398 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 12/512GB Midnight Black (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1080 x 2400) / 395 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: Mediatek Helio G99 Ultra Octa-core (2x2.2... moreGHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 512 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 200 Мп (f/1.65) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная камера 16 Мп (f/2.4) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 188 г / Операційна система: Android 13, MIUI 14 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2024 Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 11 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512GB Dual Sim Forest Green EU RedРешайте задачи разной сложности в один клик Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro выполняет роль рабочего инструмента, учебного ц... moreентра, хаба для просмотра медиаконтента и базы для гейминга. Экран с большой диагональю и насыщенностью цветов имеет дополнительные защитные функции для снижения зрительной нагрузки. Камера на 200 Мп с оптической стабилизацией позволяет генерировать качественный ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month Report | 11 649 ₴ |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 12/512GB Forest Green EU 00000017820-351Тип экрана: AMOLEDДиагональ экрана: 6.67"Разрешение экрана: 2400x1080Частот Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 11 678 ₴ |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 12/512GB Midnight Black (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1080 x 2400) / 395 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процессор: Mediatek Helio G99 Ultra Octa-core (2x2.... more2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) / Оперативная память: 12 ГБ / Встроенная память: 512 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 200 Мп (f/1.65) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная камера 16 Мп (f/2.4) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вес: 188 г / Операционная система: Android 13, MIUI 14 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2024 Цифра7 year with us (Kyiv) Report | 11 399 ₴ |
20 more offer(s)
Series Xiaomi Redmi Note (mid-range)Compare using chart →
from 11 230 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 187 g
from 13 905 ₴
5G, waterfall screen, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 7200 Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 205 g
from 15 361 ₴
5G, waterfall screen, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 7200 Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 205 g
from 12 499 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7s Gen 2, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5100 mAh, 187 g
from 9 372 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 7 077 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 6 427 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 8 738 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Dimensity 1080, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 187 g
from 10 099 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 1080, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 187 g
from 7 111 ₴
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, charger: fast charge, 5000 mAh, 176 g
from 5 029 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 8 039 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
from 7 099 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 6 199 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 10 529 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 6 999 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, camera: 4 modules, 108 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5020 mAh, 193 g
from 5 399 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, camera: 3 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 184 g
from 7 830 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
from 4 680 ₴
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, camera: 4 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 7 099 ₴
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, camera: 3 modules, 108 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 174 g
Stereo speakers, good camera, fast charging After upgrading to HyperOs, there are communication problems. You can talk for 1 minute and interrupts. You redial, everything seems to be normal again, and it crashes again. So damn, scary Наталія: use Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256GB few months |
Add Review
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G configurations
Price for Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256 GB / 8 GB | from 9 372 ₴ | 209 offers | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 512 GB / 12 GB | from 10 529 ₴ | 98 offers |
We recommendCompare using chart →
from 9 372 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 200 MP, + 8 MP, stabilization, Wi-Fi v5, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh
from 33 656 ₴
good sound, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Exynos 2400, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, no charger
from 31 239 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 50 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4610 mAh, 188 g
from 24 679 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, no charger
from 29 116 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, no charger
from 7 250 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 20 713 ₴
5G, waterfall screen, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4500 mAh, 186 g
from 13 599 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, stock Android, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Tensor G2, camera: 2 modules, 64 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP67, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4385 mAh, 193 g, no charger
from 11 349 ₴
5G, waterfall screen, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, stock Android, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 7030, camera: 2 modules, 50 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 170 g
from 12 250 ₴
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Dimensity 8300 Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi v6, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP54, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 186 g
from 22 188 ₴
good sound, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 9200+, camera: 3 modules, 50 MP, + 50 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 200 g
from 25 938 ₴
flagship smartphones, 5G, waterfall screen, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 64 MP, + 48 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP65, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 5400 mAh, 220 g