Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5103
Фото 9 | від 13 738 до 15 359 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 710, 2 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5103
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5103) | 13 749 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5103) | 13 749 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5103) | 13 919 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i3-10100F, 16Gb, F256GB, NVD710-2, | 14 029 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5103) | 13 919 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо