Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5106
Фото 9 | від 20 717 до 23 183 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 710, 2 ГБ Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5106
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5106) | 20 717 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5106) | 20 717 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5106) | 20 979 грн. |
Персональный компьютер 2E Integer Intel i3-10100F, 16Gb, F120GB, NVD710-2, | 21 139 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5106) | 20 979 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо