Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5264
Фото 9 | від 19 651 до 22 655 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5264 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5264
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5264) | 20 227 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5264) | 20 227 грн. |
2E Integer (2E-5264) | 20 489 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/8/256F/int/Win1 | 20 639 грн. |
2E Integer (2E-5264) | 20 489 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо