Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5144
Фото 9 | від 13 563 до 18 598 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:240 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5144 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5144
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5144) | 13 563 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5144) | 13 563 грн. |
2E Integer (2E-5144) | 13 729 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/8/240F/NVD1030 | 13 839 грн. |
2E Integer (2E-5144) | 13 729 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо