Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5274
Фото 9 | від 13 781 до 15 887 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5274 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5274
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5274) | 14 190 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5274) | 14 190 грн. |
2E Integer (2E-5274) | 14 369 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/16/256F/int/Fre | 14 479 грн. |
2E Integer (2E-5274) | 14 369 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо