Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5335
Фото 9 | від 21 608 до 30 518 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 11400, 2.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5335 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5335
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5335) | 22 265 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5335) | 22 265 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-11400/H510/16/240F/int/Win | 22 719 грн. |
Системний блок 2E Integer (2E-5335) 2E-5335 | 22 549 грн. |
ПК 2E Integer Intel i5-11400/H510/16/240F/int/Win10Pro/2E-S616/400W 2E-533 | 22 719 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо