Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-3033
від 19 737 до 22 354 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Rational Vigeo 33
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-3033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-3033
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-3033) | 19 737 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-3033) | 19 737 грн. |
2E Rational (2E-3033) | 19 989 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/8/256F/int/Win | 20 139 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо