Корпус 2E BASIS RD863 400W БЖ 400 Вт чорний (2E-RD863-400)
2E BASIS RD863 400W БЖ 400 Вт чорний
2022 рікбез вентиляторів
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:400 Вт
Відсіків 5.25":2 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 2E BASIS RD863 400W БЖ 400 Вт чорний
Усі ціни 31 →2E BASIS 400W (2E-RD863-400) Black 2E-RD863-400 | 1 239 грн. |
Корпус 2E BASIS (2E-RD863-400) 2E-RD863-400 | 1 229 грн. |
2E BASIS (2E-RD863-400) | 1 229 грн. |
Корпус 2E Basis RD863-400, с БП 2E ATX400, 2xUSB2.0, Perforated Side, mATX | 1 239 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →