Корпус 2E S616 400W БЖ 400 Вт чорний
Фото 15 |
2E S616 400W БЖ 400 Вт чорний
2022 рікUSB C
Форм-фактор корпусу:Desktop
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:400 Вт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 2E S616 400W БЖ 400 Вт чорний
Усі ціни 35 →2E S616 400W (2E-S616-400) Black 2E-S616-400 | 1 829 грн. |
Корпус 2E (S616-400) БП 2E 400W-SFX, Micro ATX, ITX, 2xUSB3.0, TYPE-C, 1x8 | 2 169 грн. |
Корпус 2E S616 400W Black (2E-S616-400) | 1 829 грн. |
2E БП 2E 400W-SFX,Micro ATX,ITX, 2xUSB3.0,TYPE-C,1x80мм,черный (2E-S616-40 | 2 169 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →