Офісний стіл 2E Gaming Kirin RGB (2E-GT-KIR-BK)
Фото 7 |
2E Gaming Kirin RGB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Gaming Kirin RGB
Стіл 2E GAMING KIRIN RGB Black (2E-GT-KIR-BK)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оплата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 5 599 грн. |
Стіл 2E GAMING KIRIN RGB Black (2E-GT-KIR-BK) | 5 599 грн. |
Стіл комп'ютерний 2E GAMING KIRIN RGB 136 х 60 x 71/76/81 см Чорний (2E-GT | 5 599 грн. |
Серія 2E Gaming
від 1 473 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 5, програмовані, + колесо, Kailh, регулювання ваги, RGB підсвічування, сенсор 10000 DPI, в комплекті: змінні верхні панелі
від 981 грн.
ігрова, мембранна, комбінована, бездротова, радіо / провідна, USB, ультракомпактна (JIS), без Num-блоку, підсвічування
від 3 790 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 199 грн.
игровой, дуже великий, 1200x550x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 956 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 92 мм, 2400 об/хв, макс. TDP 180 Вт, висота: 135 мм, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 3 999 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 6 499 грн.
геймерське, сидіння: 38x50 см, тканина, шкірзам, спинка: 83 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 999 грн.
геймпад, бездротовий, для: ПК (Windows), PS3, Android, iOS, 10 кнопок, робота: до 30 год
від 699 грн.
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 16000 DPI
від 536 грн.
ігрова, мембранна, дротова, USB, ультракомпактна (JIS), без Num-блоку, підсвічування
від 1 867 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 599 грн.
игровой, дуже великий, 940x450x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 877 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 120 мм, 1800 об/хв, макс. TDP 180 Вт, висота: 155 мм, УФ світіння, кріплення backplate
від 5 599 грн.
ігровий (геймерський), 1360x600x710 мм, регулювання висоти ручне, макс. 810 мм, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
геймерське, сидіння: 50.5x54 см, шкірзам, спинка: 72.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 906 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 6, + колесо, Huano, RGB підсвічування, сенсор 7500 DPI
від 339 грн.
ігрова, мембранна, дротова, USB, компактна (KS), без блоку Num, підсвічування
від 1 970 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 499 грн.
игровой, дуже великий, 800x450x3 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 637 грн.
активний кулер, на процесор, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 775, 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 90 мм, товщина 25 мм, 1700 об/хв, тихий (<20 дБ), макс. TDP 130 Вт, висота: 130 мм, з підсвіткою, УФ світіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 998 грн.
ігровий (геймерський), 1360x600x710 мм, регулювання висоти ручне, макс. 810 мм, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 14 479 грн.
офісний, 1200x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1200 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C
від 12 400 грн.
офісний, 1450x600x710 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, 1xUSB A, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників
від 13 253 грн.
офісний, 1500x750x620 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1280 мм
від 8 311 грн.
ігровий (геймерський), 1400x600x730 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 5 381 грн.
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, макс. 750 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 10 689 грн.
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 16 198 грн.
ігровий (геймерський), 1533x771x750 мм, регулювання висоти ручне, макс. 850 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C, audio-хаб, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 10 409 грн.
ігровий (геймерський), 1600x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 10 466 грн.
ігровий (геймерський), 1250x740x810 мм, регулювання висоти немає, 1xUSB A 3.0, 1xUSB A 2.0, audio-хаб, RGB-підсвічування
від 8 546 грн.
ігровий (геймерський), 1220x605x770 мм, регулювання висоти немає, 2xUSB A 3.0, 1хUSB type C, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування
від 21 720 грн.
ігровий (геймерський), 1533x771x750 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, audio-хаб, RGB-підсвічування