2E Gaming KG290
2E Gaming KG290 2022 рікGaming |
|
Стильна та порівняно недорога компактна (TKL) геймерська клавіатура з мембранними перемикачами, вологозахистом базового рівня, міцною основою, RGB LED-підсвічуванням та функцією Anti-Ghosting для придушення фантомних спрацьовувань при одночасному натисканні до 19 клавіш. Виконана у популярному форматі 85% TKL (Ten Key-Less), тобто. немає NUM-блоку. Оснащена 87 клавішами, у т.ч. великою «двоповерховою» кнопкою Enter, широкими Shift-ами та короткою клавішею Backspace.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло геймерів-початківців, які бажають придбати надійну клавіатуру для точного управління в іграх будь-яких жанрів. Оскільки ігрові битви часто відбуваються в нічний час, LED-підсвічування клавіш (3 різних сценарії) стане зручною підмогою. Вологозахист витримає протоки помірної кількості води. Клавіатура 2E Gaming KG290 буде бажаним подарунком для дитини, юнака або молодої людини, яка проводить багато часу у віртуальних ігрових світах. Механізм клавіш мембранного типу гарантує комфортні тактильні відчуття та забезпечує помірно виражений зворотний зв'язок. У конструкції цієї моделі використана підсилювальна металева пластина, що забезпечує підвищену міцність на вигин, від відсутності якої страждають бюджетні мембранні клавіатури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG290
Усі ціни 41 →2E Gaming KG290 LED (2E-KG290UB) Black 2E-KG290UB | 499 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG290 87 keys LED USB Black Ukr (2E-KG290UB) | 399 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG290 87 keys Led Usb Black Ukr (2E-KG290UB) | 773 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG290 87 keys Led Usb Black Ukr (2E-KG290UB) | 499 грн. |
Клавиатура 2E Gaming KG290 87 keys Led Usb Black Ukr (2E-KG290UB) | 499 грн. |
Стерлися клавіші через 3 тижні Тиха Стерлися клавіші через 3 тижні Костянтин Бочаров: користуюся 2E Gaming KG290 менше місяця |