Жорсткий диск A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ
Відео 23Фото 14 | від 5 148 грн. Купити! Жесткий диск ADATA DashDrive Durable HD710 Pro 4TB Black (AHD710P-4TU31-CBSmartmag.biz.uaЗ нами 5 років (Львів) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись |
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Досить швидко нагрівається до 50-52 градусів при копіюванні на диск папки об'ємом від 50 Гб. При цьому температура у приміщенні 26 градусів. Захищений корпус, великий об'єм, компактність, відсутність потреби у зовнішньому живленні. Перегрів Vladimir: користуюся A-Data AHD710P-4TU31-CBK менше місяця |
Бет-танк
Якби Бетмен раптом прийшов у магазин електроніки зі своєю Беткредиткою, то вийшов би назад він з симпатичною коробочкою від A-Data, у якій лежав би зовнішній HDD DashDrive Durable. І на це є 2 причини. Перша ― це солідна зовнішність, яка чимось нагадує той танк з «Темного Лицаря». Наїжачена чорна (є і інші кольори) коробочка наче була народжена для боротьби з будь-якими труднощами й зустрічає їх з усмішкою.
Ударостійкий корпус не боїться впасти й потонути
Друга причина ― це серйозний шар броні. Серйозний, навіть за мірками ударостійких вінчестерів. Захисний кожух складається з трьох частин: міцний зовнішній бампер з силікону, усередині якого захована амортизаційна рама, що поглинає удари й вібрацію, а під ними остання лінія захисту у вигляді міцного пластикового корпусу, який чіпко утримує вінчестер. У результаті корпус пройшов перевірку по військовому стандарту MIL-STD-810 та отримав сертифікат IPX7, тобто він не боїться падінь з метрової висоти (в A Data кажуть, що накопичувач витримав 26 падінь з висоти 122 см) і витримує нетривале занурення у воду на метрову глибину. Головне, не забути закрити порти гумовими заглушками. Ну й взагалі спеціально піддавати таким тортурам мініатюрну механіку вінчестера не варто.
130 МБ/с при послідовному читанні
Судячи за даними бенчмарка Crystaldiskmark усередині корпусу захований 4-терабайтний HDD від Seagate (раніше була Toshiba) зі швидкістю 5400 обертів за хвилину й кешем 128 МБ. У синтетичних тестах диск показує середню швидкість послідовного читання 130 МБ/с і послідовного запису 123.7 МБ/с. Тут нічого незвичайного, це близькі до максимуму показники для HDD з підключенням по USB третього покоління. До речі, про USB. Як і у багатьох захищених «зовнішників» у корпусі є спеціальне кріплення для кабелю. З одного боку це зручно, оскільки він завжди під рукою, з іншого боку кабель короткий і його не дуже зручно підключати до комп'ютера, який стоїть десь під столом.
Модификації A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK
Ціни на A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-1TU31-CBK 1 ТБ | від 3 294 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 ТБ | від 3 107 грн. | 9 пропозицій | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 ТБ | від 5 148 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 227 грн. | 31 пропозиція |