Жорсткий диск A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 ТБ
Відео 12Фото 6 |
A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 ТБ
Усі ціни 29 →Зовнішній жорсткий диск Adata HD330 4 Tb Black (AHD330-4TU31-CBK) | 4 625 грн. |
Внешний жесткий диск Adata HD330 4 Tb Black (AHD330-4TU31-CBK) | 4 581 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA 4TB 2.5" USB 3.1 (AHD330-4TU31-CBK) Black | 4 659 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 4tb adata (ahd330-4tu31-cbk) | 4 788 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB ADATA (AHD330-4TU31-CBK) | 4 765 грн. |
Надійний силіконовий бампер
Захищений жорсткий диск A-Data DashDrive Durable HD330 виглядає досить приємно: по суті це просто невелика чорна коробочка з глянсового пластику, яка укладена в кольорову оболонку з щільного силікону для захисту диска від впливу сторонніх впливів. Зверху оболонка виконана у формі цифри 0, знизу — у вигляді цифри 8. Таке поєднання нагадує якийсь спортивний автомобіль 70-х років.
Датчик ударів
Що стосується захисту, то за паспортом диск просто захищений, але мова про відповідність військовим стандартам не йде. Зате цікавою і корисною фішкою є датчик ударів, що у випадку падіння або поштовху, паркує головки диска (тобто, відключає його), а коли небезпека минула, включає диск назад. Плюс, незважаючи на щільний захисний кожух, накопичувач вийшов досить тонкий — всього 23 мм. Зазвичай захищені HDD виходять більш щільними.
4 ТБ даних
Основою HD330 є жорсткий диск формату 2.5 зі швидкістю обертання шпинделя 5400 обертів за хвилину і загальним об'ємом до 4 ТБ. Накопичувач оснащений сучасним інтерфейсом USB 3.1 Gen2 для швидкісної передачі даних, який сумісний з попередніми стандартами USB. Синтетичні тести показали, що накопичувач здатний видавати наступні цифри: 116 МБ/с послідовного читання і 112 МБ/с послідовного запису даних. Це середня температура по палаті.
У підсумку
Загалом, за співвідношенням ціни, об'єму та якості HD330 вийшов вельми вдалою моделлю, а захищений корпус можна розглядати як приємний бонус. Єдиний мінус — надто ніжна глянсова поверхня, яка швидко покривається подряпинами. На щастя, в комплекті є чохол для перенесення.
Модификації A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK
Ціни на A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 ТБ | від 2 142 грн. | 60 пропозицій | ||
A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 ТБ | від 3 200 грн. | 29 пропозицій | ||
A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 ТБ | від 4 457 грн. | 29 пропозицій | ||
A-Data HD330 AHD330-5TU31-CBK 5 ТБ | від 6 116 грн. | 28 пропозицій |