Жорсткий диск (HDD) A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB
![]() |
A-Data AHV320-4TU31-CBK 1 TB4 TB |
|
Компактний зовнішній жорсткий диск ємністю 4000 Гб з сімейства мобільних 2.5" HDD-накопичувачів A-Data HV320 зразка 2018 року, яке включає чотири моделі об'ємом 1000, 2000, 4000 і 5000 Тб, пропоновані в трьох варіантах кольорових. синій).Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для зберігання, резервного копіювання та перенесення користувацьких файлів.
у поїздках, подорожах та відрядженнях До ноутбука, персонального комп'ютера або робочої станції підключається за допомогою швидкодіючого універсального інтерфейсу USB 3.2 Gen1, який показує достатню пропускну здатність для швидкої передачі даних (до 5 Гбіт/с, сумісний зі стандартним інтерфейсом USB 2.0). Кольоровий світлодіодний індикатор показує поточний режим накопичувача. З його допомогою можна забезпечити надійний захист інформації стійким 256-бітовим AES-шифруванням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 TB
Усі ціни 35 →| 7 864 грн. | ![]() |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB ADATA (AHV320-4TU31-CBK) AHV320-4TU31-CBK | 7 864 грн. |
2.5" 4TB ADATA (AHV320-4TU31-CBK) (UA) | 6 244 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Adata HV320 4 Tb Black (AHV320-4TU31-CBK) | 7 707 грн. | ![]() |
ADATA AHV320-4TU31-CBK | 7 993 грн. | ![]() |
Купив 30.10.20. При підключенні виявилося, що диск не 1тб., а 931 Гб. Майте це на увазі. Тобто не вистачає до 1 Тб. - 69 Гігабайт, а це 100 фільмів по 700Мб. Чи не здається Вам, що це досить багато не вистачає, до 1 Терабайта? Додайте в опис рядок фактичного обсягу. Легкий, компактний. Якщо переноситимете з нового! ноутбук на цей диск більше 700 гігів одночасно, працювати (переносити) буде повільно, 7 годин. Win10, швидкість переміщення 27 Мб/сек))
Во всех жестких дисках тырят гигабайты то есть если ты купишь любой жесткий диск на 1 террабайт то там всегда будет 931 гб |