Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-55 [AN515-55-548M] (NH.QB1EP.001)
Відео 23Фото 8 | від 32 199 до 35 348 грн. Порівняти ціни 10 → |
Модифікації Acer Nitro 5 AN515-55 8
Характеристики
Acer Nitro 5 AN515-55 [AN515-55-548M] |
|
Додаткові слоти розширення пам'яті. Клавіатура з RGB-підсвічуванням. Відеокарта GeForce RTX 3050 Ti. Частота оновлення 144 Гц. Wi-Fi 6.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN515-55 [AN515-55-548M]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN515-55-548M Black (NH.QB1EP.001) | 32 199 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-55-548M Black (NH.QB1EP.001) | 35 348 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-55-548M Black (NH.QB1EP.001) | 32 299 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-55-548M Black (NH.QB1EP.001) | 33 600 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Матовый 60гц экран, неплохие характеристики Маркий корпус, плохой динамик Verkhov: користуюся Acer Nitro 5 AN515-55 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
27 вересня 2023, 17:02
Добрый день, а через USB-C можно его заряжать? #
8 вересня 2022, 10:00
Пам'ять #
SSD і оперативна пам'ять яких виробників встановлено в моделі Acer Nitro 5 AN515-55 (NH.Q7MEU.009)?
Показано 3 із 16 запитань
ще 13 запитань
Відеоогляди
Рекомендуємо