Моноблок Acer Aspire C24-1851 DQ.BKNME.005
Фото 6 | від 42 200 до 62 229 грн. Порівняти ціни 29 → |
Модифікації Acer Aspire C24-1851 2
Характеристики
Acer Aspire C24-1851 DQ.BKNME.005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire C24-1851 DQ.BKNME.005
Колір:
Сортувати
Моноблок Acer Aspire C24-1851 (DQ.BKNME.005) Ua | 43 599 грн. |
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1851 (DQ.BKNME.005) | 43 599 грн. |
Моноблок Acer Aspire C24-1851 (DQ.BKNME.005) DQ.BKNME.005 | 42 509 грн. |
Моноблок Acer Aspire C24-1851 23.8" FHD, Intel i7-1360P, 32GB, F1TB, UMA, | 45 394 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо