Моноблок Acer Aspire C27-1800 DQ.BKKME.00L
Фото 6 | від 34 734 до 43 737 грн. Порівняти ціни 27 → |
Модифікації Acer Aspire C27-1800 4
Характеристики
Acer Aspire C27-1800 DQ.BKKME.00L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire C27-1800 DQ.BKKME.00L
Колір:
Сортувати
Моноблок Acer Aspire C27-1800 (DQ.BKKME.00L) Ua | 37 600 грн. |
Моноблок 27" ACER Aspire C27-1800 (DQ.BKKME.00L) | 37 599 грн. |
Моноблок Acer Aspire C27-1800 Black (DQ.BKKME.00L) | 34 989 грн. |
Персональний комп'ютер моноблок Acer Aspire c27-1800 27" fhd, Intel i5-133 | 37 148 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо