Моноблок Acer Aspire C24-1800 DQ.BKMME.00J
Фото 9 | від 30 139 до 47 955 грн. Порівняти ціни 31 → |
Модифікації Acer Aspire C24-1800 5
Характеристики
Acer Aspire C24-1800 DQ.BKMME.00J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire C24-1800 DQ.BKMME.00J
Колір:
Сортувати
Моноблок Acer Aspire C24-1800 (DQ.BKMME.00J) Ua | 31 900 грн. |
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1800 (DQ.BKMME.00J) | 31 899 грн. |
Моноблок Acer Aspire C24-1800 2(DQ.BM2ME.001) DQ.BKMME.00J | 31 101 грн. |
Моноблок Acer Aspire C24-1800 23.8" FHD, Intel i5-1335U, 16GB, F1TB, UMA, | 33 017 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо