Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular
Фото 12 |
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular
Усі ціни 18 →GAMEMAX GX-650 Molular 650W (GX-650 Modular) GX-650 MODULAR | 2 787 грн. |
Блок питания 650W, 80 Gold, modular, Smart fan 1 20mm OVP/UVP/SIP/OCP/OLP/ | 2 787 грн. |
GAMEMAX 650W GX-650 Modular | 2 787 грн. |
GAMEMAX GX-650 Modular | 2 790 грн. |
GameMax GX-650 Modular | 2 787 грн. |
хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно тиша, ціна поки не знайшов Noves 1: користуюся Gamemax GX-650 Modular кілька місяців |
Золота нагорода
GameMax GX-650 Modular – блок живлення із сертифікатом енергоефективності 80 PLUS Gold, що означає коефіцієнт корисної дії 92%. Побудований на схемотехніці із цифровою стабілізацією напруги LCC та поділом низьковольтних ліній DC-DC. Високотемпературні конденсатори витримують нагрівання до 105°C, а вентилятор ґрунтується на довговічному FDB підшипнику.
Нічого зайвого
Модульна конструкція дозволяє приєднати лише необхідні для конкретної конфігурації ПК дроти. Наприклад, якщо інтегрована відеокарта, то 6+2-пінові кабелі поки що не потрібні. Але згодом вони можуть знадобитися для апгрейду на дискретну GPU. Усі кабелі зроблені однаково чорними, плоскими та м'якими для акуратного укладання за задньою стінкою корпусу ПК.
Надійно захищений
Шість рівнів електрозахисту дозволяють не турбуватися про коротке замикання, підвищення або зниження напруги, перевищення сили струму, перевантаження і перегрівання. Блок живлення вміє працювати в широкому діапазоні вхідної напруги 100 - 240 В, що особливо актуально в умовах частого просідання нижче за норму напруги в побутовій електромережі.
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold Modular
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular | від 2 634 грн. | 18 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular | від 2 794 грн. | 21 пропозиція | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular | від 3 069 грн. | 28 пропозицій |