Корпус Aerocool Playa Slim без БЖ
Фото 10 |
Стильний, яскравий і при цьому компактний комп'ютерний корпус, розрахований на установку материнської плати з серії micro-ATX або mini-ITX. Системний блок комплектується штатним блоком живлення потужністю 400 Вт. Aerocool Playa Slim можна розміщувати на робочому столі як у вертикальному, так і горизонтальному положеннях. Лицьова панель системного блока яскраво виділяється наявністю світлодіодним RGB-стрічки.
У переліку інтерфейсів передбачені роз'єми для підключення навушників і мікрофону, а також кілька портів USB в редакції 3.0. Корпус має один зовнішній роз'єм для установки пристрою на 5,25", а всередині передбачена можливість установки одного жорсткого диска на 3,5" і ще одного додаткового вінчестера на 2,5". Системний блок дозволяє встановити на материнську плату графічний адаптер довжиною до 240 мм, висота процесорного кулера не повинна перевищувати 80 мм.
Задня панель оснащена заглушками під установку низькопрофільних плат розширення. Всього передбачено 4 гнізда для установки плат PCI-E. Повітряне охолодження може задіяти 2 вентилятора з діаметром крильчатки на 80 мм. Штатно поставляється 1 кулер на 80 мм. Важить корпус всього 2,6 кг Даний системний блок може стати прекрасним помічником в офісі або вдома, при вирішенні середніх за ресурсоємності завдань.
Купити Aerocool Playa Slim без БЖ
Корпус Aerocool Playa Slim (4718009152175) AEROPGSPLAYASLIM-BK | 3 398 грн. |
Корпус AeroCool Playa Slim (4718009152175) | 3 392 грн. |
Корпус AeroCool Playa Slim USB 3.0 RGB (AEROPGSPLAYASLIM-BK) | 2 819 грн. |
Корпус AeroCool Playa Slim USB 3.0 RGB (AEROPGSPLAYASLIM-BK) | 2 711 грн. |
Заранее спасибо.