Литий диск AEZ Crest 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Фото 13 | від 14 631 до 15 593 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AEZ Crest 39
Характеристики
AEZ Crest 8x18/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Crest 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
AEZ Crest R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Gun metal | 15 390 грн. |
AEZ Crest R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 matt gun metal polished lip | 15 593 грн. |
AEZ Crest R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 High gloss | 14 631 грн. |
Закрити
Схожі