Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V
Відео 12Фото 7 |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V 235/60 R18 103 V 235/60 R18 107 V |
|
Топова гума на теплу пору року для позашляховиків та автомобілів класу SUV. Під час розробки моделі враховується високий центр тяжкості подібних транспортних засобів та відповідні розподіли навантаження. Протекторний малюнок шина запозичала у легковій візаві Goodyear EfficientGrip 2 - він має асиметричну структуру та ненаправлений дизайн. Запорукою відмінних зчіпних властивостей гуми при пересуванні сухими дорогами виступає фірмова технологія Dry Stability Plus, що поєднує особливу формулу компаунду (для експлуатації на розжареному асфальті) та оптимізований рисунок протектора.
А при їзді в дощ та по калюжах у справу вступає технологія «мокрого» гальмування Wet Braking, яка включає підтримку постійного профілю контактної плями та ефективну роботу системи водовідведення. Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V характеризується відмінною зносостійкістю, адаптивністю до різних типів дорожніх покриттів, малошумністю та комфортабельністю ходу. Головне ж, шини чуйно реагують на кермові команди та забезпечують відмінну курсову стійкість на високих швидкостях руху.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V
Усі ціни 36 →Шина GoodYear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V XL | 5 443 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V XL | 5 794 грн. |
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 235/60 R18 107V XL (9027488268) | 8 130 грн. |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V XL | 6 487 грн. |
Летние шины Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V XL 1001996455 | 5 839 грн. |
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V | від 5 298 грн. | 31 пропозиція | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V | від 5 443 грн. | 36 пропозицій |