Литий диск AEZ Steam 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA64,1
Відео 1Фото 11 | від 7 860 до 10 765 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8,5x18/5x114,3 ET40 DIA64,1
AEZ Steam R18 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA64.1 MATT GRAPHITE | 10 765 грн. |
Aez Steam 8.5x18 5x114.3 ET40 DIA64.1 GM | 7 860 грн. |
AEZ Steam (8.5J x 18 5x114.3 ET40 DIA64.1) На замовлення з Європи. | 10 252 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі