Литий диск AEZ Steam 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Відео 1Фото 11 | від 8 090 до 10 396 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації AEZ Steam 36
Характеристики
AEZ Steam 8x18/5x112 ET44 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Aez Steam 8x18 5x112 ET44 DIA57.1 GM | 8 090 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1 Gunmetal Polished ASMG8FP44E | 10 046 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1 Gunmetal Polished | 10 396 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі