Литий диск AEZ Steam 8x20/5x120 ET36 DIA72,6
Відео 1Фото 11 | від 8 305 до 16 049 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8x20/5x120 ET36 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8x20/5x120 ET36 DIA72,6
Сортувати
AEZ Steam R20 W8 PCD5x120 ET36 DIA72.6 MATT GRAPHITE | 16 049 грн. |
Aez Steam 8x20 5x120 ET36 DIA72.6 GM | 9 240 грн. |
Aez Steam R20 W8 PCD5x120 ET36 DIA72.6 Graphite Matt ASM0K9GA36E | 8 305 грн. |
Aez Steam R20 W8 PCD5x120 ET36 DIA72.6 Graphite Matt | 8 594 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі