Литий диск AEZ Tioga 7x17/5x112 ET38 DIA70,1
Відео 1Фото 26 | від 8 966 до 10 120 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації AEZ Tioga 34
Характеристики
AEZ Tioga 7x17/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Tioga 7x17/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
Aez TIOGA GRAPHITE - Graphite Matt (R17 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA70.1) | 9 699 грн. |
AEZ Tioga (7J x 17 5x112 ET38 DIA70.1) Graphite Matt На замовлення з Європ | 9 632 грн. |
Aez Tioga Graphite Matt R17 W7.0 PCD5x112 ET38.0 DIA70.1 | 10 120 грн. |
Диски Aez Tioga 7x17 5x112 ET38 DIA70,1 (matt graphite) (1001906627) | 8 966 грн. |
AEZ Tioga (7J x 17 5x112 ET38 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 9 240 грн. |
Диски AEZ Tioga graphite R17 W7 PCD5x112 ET38 DIA70,1 ID313162 | 8 998 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі