Газовий котел Airfel Digifel Premix 40SP 37.7 кВт
Фото 5 |
Airfel Digifel Premix 40SP 37.7 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:37.7 кВт, площа ~ 302 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 40 °С, до 65 °С
Всі характеристики
Характеристики Digifel Premix 40SP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airfel Digifel Premix 40SP 37.7 кВт
Усі ціни 8 →Котел газовий Airfel DigiFEL Premix 36 кВт AIRFELDIGIFELPREMIX38 | 37 267 грн. |
Airfel Airfel DigiFEL Premix CP1-40SP | 37 267 грн. |
Котел газовий Airfel DigiFEL Premix 38кВт (AIRFELDIGIFELPREMIX38) | 37 267 грн. |
Airfel Конденсаційний котел Airfel DigiFEL Premix 36 SD00020237 | 36 000 грн. |
Котел газовий Airfel DigiFEL Premix 40 кВт | 37 267 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Airfel Digifel Premix 40SP
Ціни на Airfel Digifel Premix 40SP |
---|---|---|---|---|
Airfel Digifel Premix 25SP 22.4 кВт | від 30 000 грн. | 25 пропозицій | ||
Airfel Digifel Premix 30SP 27.1 кВт | від 33 000 грн. | 18 пропозицій | ||
Airfel Digifel Premix 40SP 37.7 кВт | від 36 000 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →