Клавіатура
Akko Mirror of the Sky 3087 Silent Red Switch (A3087MICSR)
Фото 8 |
Akko Mirror of the Sky 3087 Silent Red Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akko Mirror of the Sky 3087 Silent Red Switch
Усі ціни 6 →Клавіатура AKKO 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Silent Red, EN/UKR, Blue | 4 499 грн. |
AKKO 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Silent Red, RU, Blue (A3087MICSR) | 4 499 грн. |
Клавіатура Akko 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Silent Red Blue (A3087MIC | 3 590 грн. |
Akko Клавіатура Akko 3087 Mirror of the Sky Cherry MX Silent Red Blue (A30 | 3 590 грн. |
Клавіатура провідна Akko 3087 Mirror the Sky Cherry MX Silent Red USB Blue | 3 590 грн. |
Модификації Akko Mirror of the Sky 3087
Ціни на Akko Mirror of the Sky 3087 |
---|---|---|---|---|
Akko Mirror of the Sky 3087 Brown Switch | від 3 799 грн. | 10 пропозицій | ||
Akko Mirror of the Sky 3087 Red Switch | від 3 789 грн. | 20 пропозицій | ||
Akko Mirror of the Sky 3087 Silent Red Switch | від 3 590 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →