Змішувач Akva Rodos Matteo 90891
Akva Rodos Matteo 90891 Matteoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Matteo 90891
Змішувач для ванни АКВА РОДОС MATTEO / 90891 (АР000040436) | 5 711 грн. |
Змішувач-кран для ванни AQUA RODOS Matteo 90891 | 5 711 грн. |
Змішувач для ванни Aqua Rodos Matteo 90891 | 6 111 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →