Газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-B (119942)
Відео 2Фото 2 |
Потужна і високопродуктивна самохідна бензинова газонокосарка із широким захопленням (51 см) і функцією мульчування. Являє собою функціональну модель верхньої цінової категорії, яка здатна забезпечити виконання трьох операцій: косіння з простим викидом тому, косіння зі збором і мульчування, ідеально підходить для постійно оброблюваних газонів. Може обслуговувати прибудинкові території, галявини та газони значній площі (до 1800 м²).
Завдяки довготривалому 4-тактний одноцилиндровому бензиновому двигуну Briggs&Stratton 625 EXi, має об'єм 150 см3 і потужність 3,1 к.с., розвиває високу продуктивність. Підійде для експлуатації в приватних домогосподарствах та вирішення професійних завдань ландшафтного дизайну. Висота різання газонокосарки AL-KO Comfort 51.0 SP-B може змінюватися в межах від 30 до 80 мм за допомогою 7-ступеневого центрального перемикача. Для збору косовиці передбачений великий жорсткий пластиковий травозбірник із індикатором заповнення. Великі пластикові колеса XXL на підшипниках мають низький питомий тиск на грунт і, незважаючи на значний вага пристрою (34,1 кг), воно не залишає помітних слідів на газоні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO Comfort 51.0 SP-B
Бензиновая газонокосилка Al-Ko Comfort 51.0 SP-B | 28 439 грн. |
Газонокосарка бензинова AL-KO 51.0 SP-В Comfort 119942 | 31 599 грн. |
Газонокосарка AL-KO Comfort 51.0 SP-B (119942) Comfort 51.0 SP-B (119942) | 27 985 грн. |