Газонокосарка AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus (119938)
Відео 2Фото 6 |
Самохідна бензинова газонокосарка бренду AL-KO – це садова техніка середньої цінової категорії. Модель представляє фірмову лінійку Comfort, передбачає досить широке захоплення (46 см), а значить використовувати її можна навіть на досить великих ділянках площею понад 10 соток. Серцем приладу виступає 4-тактний мотор власного виробництва Pro 145 QSS, який має потужність 2100 Вт або 2.85 к.с.
Він відповідає як за роботу ріжучої роторної системи, так і за рух газонокосарки AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus - реалізований задній привод. Користувачі можуть скористатися практичним синхронним регулюванням висоти скошування: є 7 налаштувань в діапазоні від 30 до 80 мм. До фішок моделі відноситься варіативність викиду косовиці, у тому числі задній і бічний. Наприклад, для збирання в мішок більше підійде перший варіант (тут передбачена жорстка ємність на 60 літрів з індикацією наповнення). А ось для реалізації функції мульчування оптимальним рішенням видається бічний викид. З інших особливостей варто виділити можливість регулювання ручки під зростання оператора, якісні матеріали виготовлення, включаючи наявність сталевої деки, та не маленька загальна вага техніки – 34 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus
Усі ціни 17 →Бензиновая газонокосилка AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus 119938 | 21 999 грн. |
Бензиновая газонокосилка Al-Ko Comfort 46.0 SP-A Plus | 19 799 грн. |
Газонокосарка AL-KO 46.0 SР-А COMFORT Plus (119938) | 19 999 грн. |
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0-4 SP-A (119938) 119938 | 21 999 грн. |
Газонокосарка AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus (119938) | 17 700 грн. |