Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x108 ET55 DIA63,4
Відео 1Фото 11 | від 6 111 до 8 394 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Alutec Freeze 61
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 8 299 грн. |
Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Silver FRE75855F51-0 | 6 513 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x108 ET55 DIA63.4) Polar Silver На замовлення з | 8 351 грн. |
Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Black | 6 308 грн. |
Alutec FREEZE Polar-Silber (R18 W7.5 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 8 199 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі