Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET39 DIA70,1
Відео 1Фото 11 | від 6 329 до 9 619 грн. Порівняти ціни 43 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Alutec Freeze 64
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET39 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET39 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x114.3 ET39 DIA70.1 (polar silver) | 7 086 грн. |
ALUTEC Freeze R18 W7.5 PCD5x114,3 ET39 DIA70.1 polar silver | 9 619 грн. |
ALUTEC Freeze 7,5x18/5x114,3 D70,1 ET39 diamond-black | 7 680 грн. |
Alutec Freeze (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET39 DIA70.1) polar silver | 8 241 грн. |
Диски Alutec Freeze 7,5x18 5x114,3 ET39 DIA70,1 (polar silver) | 7 071 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі