Литий диск Alutec Grip 6x15/5x100 ET45 DIA54,1
Відео 3Фото 4 | від 4 358 до 5 123 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Grip 118
Характеристики
Alutec Grip 6x15/5x100 ET45 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6x15/5x100 ET45 DIA54,1
Сортувати
Диски Alutec Grip 6x15 5x100 ET45 DIA54,1 (graphite) | 4 397 грн. |
Alutec Grip graphite R15 W6.0 PCD5x100 ET45 DIA54.1 | 4 803 грн. |
Диски Alutec Grip 6x15 5x100 ET45 DIA54,1 (graphite) (1002273875) | 5 123 грн. |
Диски Alutec Grip 6x15 5x100 ET45 DIA54,1 | 4 358 грн. |
Alutec Grip polar silver R15 W6.0 PCD5x100 ET45 DIA54.1 | 4 761 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі