Литий диск Alutec Ikenu 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 4Фото 4 | від 6 799 до 10 024 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 104
Характеристики
Alutec Ikenu 8x18/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 8x18/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
ALUTEC Ikenu R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Metal Grey | 10 024 грн. |
Диски Alutec Ikenu 8x18 5x105 ET38 DIA56,6 (grey) | 6 799 грн. |
Alutec IKENU Diamant-Schwarz (R18 W8.0 PCD5x105 ET38 DIA56.6) | 8 599 грн. |
Alutec Ikenu W8.0 R18 PCD5x105 ET38 DIA56.6 MG | 7 418 грн. |
Alutec Ikenu R18 W8 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Metal Grey IKE80838O87-9 | 7 149 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі