Литий диск Alutec Titan 7,5x17/6x139,7 ET38 DIA67,1
Фото 5 | від 6 051 до 10 452 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Titan 37
Характеристики
Alutec Titan 7,5x17/6x139,7 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Titan 7,5x17/6x139,7 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Alutec Titan R17 W7.5 PCD6x139.7 ET38 DIA67.1 (diamond black f | 8 348 грн. |
ALUTEC Titan R17 W7.5 PCD6x139,7 ET38 DIA67.1 polar silver | 9 366 грн. |
Alutec Titan 7.5x17 6x139.7 ET38 DIA67.1 DBFP | 8 392 грн. |
ALUTEC Titan 7,5x17/6x139,7 D67,1 ET38 diamond-black front | 9 040 грн. |
Alutec Titan (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET38 DIA67.1) DBFP | 9 721 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі