Литий диск Alutec Titan 8x18/6x114,3 ET38 DIA66,1
Фото 5 | від 8 801 до 13 293 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Titan 35
Характеристики
Alutec Titan 8x18/6x114,3 ET38 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Titan 8x18/6x114,3 ET38 DIA66,1
Сортувати
Alutec TITAN Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET38 DIA66. | 9 999 грн. |
Alutec Titan (8J x 18 6x114.3 ET38 DIA66.1) Polar Silver На замовлення з Є | 9 699 грн. |
Alutec Titan (8J x 18 6x114.3 ET38 DIA66.1 Diamond black front polished) | 11 056 грн. |
Alutec TITAN Polar-Silber (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET38 DIA66.1) | 9 499 грн. |
Alutec Titan (8J x 18 6x114.3 ET38 DIA66.1) Polar Silber На замовлення з Є | 12 174 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі