Литий диск Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 33 | від 6 612 до 10 074 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET40 DIA60,1
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 7x18 5x114,3 ET40 DIA60,1 (silver) | 6 612 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1 | 7 222 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7x18 5x114,3 ET40 DIA60,1 (polar silver) (1002566949 | 8 016 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R18 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1 | 10 074 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі