Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 7 478 до 10 032 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 8x18 5x112 ET43 DIA66,6 (black polished) | 7 478 грн. |
Alutec TORMENTA Polar-Silber (R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) | 9 299 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET43 DIA66.6 Black Polished Front TMT80843 | 7 873 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET43 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з | 9 469 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET43 DIA66.6 Polar Silver) | 9 848 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі