Литий диск Alutec W10 8x18/5x127 ET53 DIA71,6
Відео 1Фото 12 | від 7 415 до 10 830 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 127 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації Alutec W10 30
Характеристики
Alutec W10 8x18/5x127 ET53 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec W10 8x18/5x127 ET53 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Alutec W10 R18 W8 PCD5x127 ET53 DIA71.6 (racing black front po | 7 498 грн. |
Диски Alutec W10 8x18 5x127 ET53 DIA71,6 (racing black front polished) | 7 484 грн. |
Alutec W10 8x18 5x127 ET53 DIA71.6 RBFP | 10 830 грн. |
Alutec W10 racing black front polished (R18 W8.0 PCD5x127 ET53 DIA71.6) | 8 018 грн. |
Alutec W10 8x18 5x127 ET53 DIA71.6 RBFP | 7 633 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі