Кухонна мийка Grohe K400 31566SD0 860x500
Фото 5 |
Grohe K400 31566SD0 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K400 31566SD0 860x500
Усі ціни 9 →Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K400 31566SD0 матова | 7 399 грн. |
Мийка на кухню сталева прямокутна GROHE 500мм x 860мм матова 0.7мм із сифо | 5 882 грн. |
Кухонна мийка Grohe EX Sink 31566SD0 K400 SD00031107 | 5 577 грн. |
Мийка для кухні Grohe з ексцентриком, 1 чаша, матова 31566SD0 | 8 640 грн. |
Кухонная мойка с нержавеющей стали Grohe K400 31566SD0 матовая | 5 577 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →