Кухонна мийка GRANADO Martos S304 778x498
Фото 7 |
GRANADO Martos S304 |
|
Жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконано миття, 1450 ° C (сковороду можна ставити в чашу навіть гарячою). Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію миття.
Миття зі сталі марки SS 201. Також миття виробляється зі сталі марки {, SS 304}.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Martos S304 778x498
Усі ціни 15 →Кухонна мийка GRANADO Martos GS06304 | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Martos S304 (780*500*200mm) GS06304 | 4 999 грн. |
Granado Martos S304 (GS06304) | 4 519 грн. |
Кухонная мойка Granado Martos S304 | 4 999 грн. |
Мийка кухонна GRANADO Martos S304 (GS06304) | 4 914 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →