Кухонна мийка Grohe K500 31571SD0 860x500
Фото 5 |
Grohe K500 31571SD0 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K500 31571SD0 860x500
Усі ціни 6 →Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K500 31571SD0 матова | 6 389 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K500 матова (31571SD0) 31571SD0 | 9 825 грн. |
Кухонна мийка Grohe EX Sink 31571SD0 K500 SD00031113 | 9 220 грн. |
Мийка для кухні Grohe з ексцентриком, 1 чаша, матова 31571SD0 | 7 099 грн. |
Кухонная мойка с нержавеющей стали Grohe K500 31571SD0 матовая | 5 250 грн. |
Кухонна мийка Grohe Sink K500 31571SD0 | 9 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →