Кухонна мийка Teka Universe 45 T-XM 1B 1D 790x500
Фото 7 |
Teka Universe 45 T-XM 1B 1D |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Universe 45 T-XM 1B 1D 790x500
Усі ціни 12 →Кухонна мийка Teka Universe 50 1B 1D MAX матова 115110015 | 2 910 грн. |
Мийка Teka Universe 45 1B 1D 115110016 | 3 881 грн. |
Teka UNIVERSE 45 1B 1D | 3 881 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka UNIVERSE 45 1B 1D 115110016 мікродекор 1151 | 3 881 грн. |
Мийка з нержавіючої сталі Teka UNIVERSE 45 1B 1D 115110029 мікротекстура | 3 881 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →