Кухонна мийка Franke Smart SRX 110-50 122.0703.300 541х441
Фото 3 |
Franke Smart SRX 110-50 122.0703.300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart SRX 110-50 122.0703.300 541х441
Усі ціни 14 →Franke Franke Smart SRX 110-50 122.0703.300 | 6 450 грн. |
Кухонная мойка Franke Smart SRX 110-50 (122.0703.300) нержавеющая сталь - | 6 300 грн. |
Franke Smart SRX 110-50 | 6 806 грн. |
Кухонна мийка Franke Smart SRX 110-50 (122.0703.300) 122.0703.300 | 6 811 грн. |
Кухонна мийка Franke SRX 110-50 (вкл. вент 3 1/2\ + сиф.) - 122.0703.300 | 6 450 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →