Кухонна мийка Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Фото 4 |
Blanco Supra 340-U 512446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Усі ціни 6 →Blanco SUPRA 340-U з ексцентриком нерж.сталь поліров. 518200 | 7 020 грн. |
Мийка Blanco SUPRA 340-U 518199 | 5 990 грн. |
Blanco SUPRA 340-U | 6 849 грн. |
BLANCO 518199 SUPRA 340-U | 6 144 грн. |
BLANCO SUPRA 340-U нерж.сталь полиров. 518199 | 6 313 грн. |
Кухонна мийка Blanco SUPRA 340-U 518199 | 6 310 грн. |
Модифікація моделі:
- Supra 340U (артикул 512446) — в комплекті клапан-автомат
- Supra 340UB (артикул 512142) — без клапана-автомата
Модификації Blanco Supra 340-U 512446
Ціни на Blanco Supra 340-U 512446 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 340-U 512446 370x430 | від 5 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Supra 400-U 511021 430x430 | від 5 990 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Supra 450-U 512447 480x430 | від 6 090 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-U 512448 530х430 | від 5 999 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →